Sezóna 2007-2008
Sestava vítězného mužstva Játro team:
Bohdanecký Jan, Blail Jakub, Bošek Jiří, Holý Adam, Junek Libor, Karásek Jakub, Kladivo Petr, Mačí Jan, Rozsévač Jan, Trakal Jakub
Nejlepší střelci: | ||||
Jméno | Klub | Zápasy | Góly | |
1 | Brož Vojtěch | Hooray | 15 | 20 |
2 | Hanuš Pavel | FC UFO United | 13 | 19 |
3 | Soukup Lukáš | Hooray | 15 | 12 |
4 | Král | Sipsonovi | 10 | 11 |
5 | Hnízdo Michal | KV Becheren | 12 | 11 |
6 | Mačí Jan | AC Garbagemen/Játro team | 13 | 11 |
7 | Rozsévač Jan | Játro team | 13 | 8 |
8 | Kracík Luboš | FC Trenky | 6 | 7 |
9 | Suk Dalibor | Harcov Kotě Loosers | 7 | 7 |
10 | Jonáš Petr | Tres Fallos | 10 | 7 |
Nejlepší gólmani: | ||||
Jméno | Klub | Zápasy | Průměr | |
1 | Votava Jan | FC UFO United | 14 | 0,49 |
2 | Stejskal Vojtěch | FC United | 11 | 0,56 |
3 | Trešl Filip | KV Becheren | 12 | 0,59 |
4 | Hájek Jan | 1.FC Čaj Kulateemo | 11 | 0,65 |
5 | Karásek Jakub | Játro team | 11 | 0,74 |
6 | Jína Pavel | Hooray | 15 | 0,81 |
7 | Jirásek Leoš | Dynamo Patička | 12 | 0,84 |
8 | Knížek Jiří | SCHK Kdyby tam... | 14 | 0,94 |
9 | Marat Vojtěch | Grupa Alkoholiczna | 10 | 1,00 |
10 | Hanzalík Andrej | La Grande Rupre | 12 | 1,09 |
SKUPINA A |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
FC UNITED |
A |
1:0 | 4:0 | 3:0 | 2:0 | 2:1 | 0:1 | 5:0k |
2 |
FC RAKI | 0:1 |
A |
0:0 | 5:0k | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 5:0 |
3 |
FC ZOUFALCI | 0:4 | 0:0 |
A |
2:1 | 2:1 | 0:1 | 5:0k | 3:1 |
4 |
FC TRENKY | 0:3 | 0:5k | 1:2 |
A |
1:0 | 2:1 | 2:0 | 7:1 |
5 |
AC GARBAGEMEN | 0:2 | 1:0 | 1:2 | 0:1 |
A |
3:0 | 5:1 | 5:0k |
6 |
HLOŽKOVCI | 1:2 | 0:1 | 1:0 | 1:2 | 0:3 |
A |
3:0 | 2:0 |
7 |
PŘEKVAPENÍ | 1:0 | 0:1 | 0:5k | 0:2 | 1:5 | 0:3 |
A |
5:0 |
8 |
ČERNÍ PŘÍSNÍ KOZLOVÉ | 0:5k | 0:5 | 1:3 | 1:7 | 0:5k | 0:2 | 0.5 |
A |
SKUPINA B |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
FC UFO UNITED |
B |
1:0 | 3:0 | 3:0 | 4:0 | 3:2 | 3:0 | 2:0 |
2 |
HI TOAST FC | 0:1 |
B |
1:1 | 3:0 | 4:1 | 3:1 | 2:0 | 0:1 |
3 |
SCHK KDYBY TAM BYLA... | 0:3 | 1:1 |
B |
1:2 | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 1:0 |
4 |
GRUPA ALKOHOLICZNA | 0:3 | 0:3 | 2:1 |
B |
2:0 | 2:0 | 0:1 | 1:0 |
5 |
HAMMERS FC | 0:4 | 1:4 | 0:1 | 0:2 |
B |
2:0 | 1:1 | 3:2 |
6 |
FC COLUMBIE | 2:3 | 1:3 | 0:2 | 0:2 | 0:2 |
B |
2:0 | 5:0k |
7 |
BOXER TEAM | 0:3 | 0:2 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | 0:2 |
B |
0:0 |
8 |
SK KRABI | 0:2 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 2:3 | 0:5k | 0:0 |
B |
SKUPINA C |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
KV BECHEREN |
C |
2:1 | 5:1 | 1:0 | 3:0 | 6:0 | 6:0 | 5:0k |
2 |
BÍLÍ BAGŘI | 1:2 |
C |
1:0 | 2:0 | 1:0 | 3:0 | 2:1 | 4:3 |
3 |
HARCOV KOTĚ LOOSERS | 1:5 | 0:1 |
C |
3:0 | 2:1 | 7:2 | 3:1 | 5:0k |
4 |
FC KŘUPKY | 0:1 | 0:2 | 0:3 |
C |
0:1 | 3:0 | 2:0 | 3:0 |
5 |
LOS DEBAKLOS | 0:3 | 0:1 | 1:2 | 1:0 |
C |
0:1 | 3:0 | 2:1 |
6 |
SVIJANSKÁ 11 | 0:6 | 0:3 | 2:7 | 0:3 | 1:0 |
C |
1:0 | 1:0 |
7 |
TRAGEDI | 0:6 | 1:2 | 1:3 | 0:2 | 0:3 | 0:1 |
C |
1:0 |
8 |
QÍČEPU | 0:5k | 3:4 | 0:5k | 0:3 | 1:2 | 0:1 | 0:1 |
C |
SKUPINA D |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
1.FC ČAJ KULATEEMO |
D |
3:0 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 5:0k |
2 |
La GRANDE RUPRE | 0:3 |
D |
3:1 | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 3:1 | 2:0 |
3 |
LUCKY LOOSERS | 1:1 | 1:3 |
D |
3:0 | 1:1 | 2:1 | 1:0 | 3:0 |
4 |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA | 0:1 | 0:1 | 0:3 |
D |
2:0 | 5:0k | 2:1 | 0:1 |
5 |
LEGIE ZKÁZY | 0:3 | 0:0 | 1:1 | 0:2 |
D |
0:0 | 5:1 | 2:1 |
6 |
ŠPÍNA Z MEZIPRSTŮ | 0:1 | 0:2 | 1:2 | 0:5k | 0:0 |
D |
4:0 | 3:2 |
7 |
STS CHVOJKOVICE BROD | 0:1 | 1:3 | 0:1 | 1:2 | 1:5 | 0:4 |
D |
1:0 |
8 |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY | 0:5k | 0:2 | 0:3 | 1:0 | 1:2 | 2:3 | 0:1 |
D |
SKUPINA E |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
HOORAY |
E |
3:1 | 1:1 | 7:0 | 5:0 | 3:0 | 5:1 | 8:1 |
2 |
SIMPSONOVI | 1:3 |
E |
0:0 | 1:0 | 0:0 | 2:1 | 2:0 | 3:0 |
3 |
DYNAMO PATIČKA | 1:1 | 0:0 |
E |
1:1 | 4:3 | 0:1 | 2:0 | 4:0 |
4 |
1.FC VIKTORPEDO | 0:7 | 0:1 | 1:1 |
E |
3:3 | 2:1 | 3:0 | 5:0k |
5 |
METZENBACHER | 0:5 | 0:0 | 3:4 | 3:3 |
E |
3:0 | 2:1 | 1:0 |
6 |
BANDA STAR. VYKAPANCŮ | 0:3 | 1:2 | 1:0 | 1:2 | 0:3 |
E |
3:0 | 1:0 |
7 |
SVIJONI | 1:5 | 0:2 | 0:2 | 0:3 | 1:2 | 0:3 |
E |
6:0 |
8 |
FC NASCHROT | 1:8 | 0:3 | 0:4 | 0:5k | 0:1 | 0:1 | 0:6 |
E |
SKUPINA F |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
JÁTRO TEAM |
F |
1:0 | 0:0 | 2:0 | 5:0k | 3:0 | 0:1 | : |
2 |
SKS | 0:1 |
F |
3:1 | 1:1 | 0:0 | 2:0 | 5:0k | : |
3 |
TRES FALLOS | 0:0 | 1:3 |
F |
2:0 | 0:0 | 3:1 | 1:0 | : |
4 |
ALZEHEIMERS | 0:2 | 1:1 | 0:2 |
F |
0:0 | 1:1 | 5:0k | : |
5 |
HODINOVÝ HOTEL | 0:5k | 0:0 | 0:0 | 0:0 |
F |
0:7 | 5:0k | : |
6 |
BOSNA A HARCOVINA | 0:3 | 0:2 | 1:3 | 1:1 | 7:0 |
F |
1:1 | : |
7 |
FC KAPYBARY | 1:0 | 0:5k | 0:1 | 0:5k | 0:5k | 1:1 |
F |
: |
8 |
m | m | m | m | m | m | m | m |
F |
Skupina A |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina B |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
FC United | 7 | 6 | 0 | 1 | 17:2 | 18 |
|
1 |
FC Ufo United | 7 | 7 | 0 | 0 | 19:2 | 21 |
2 |
FC Raki | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:2 | 13 |
|
2 |
Hi Toast FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 13:5 | 13 |
3 |
FC Zoufalci | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:8 | 13 |
|
3 |
SCHK Kdyby tam... | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:6 | 13 |
4 |
FC Trenky | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:12 | 12 |
|
4 |
Grupa Alkoholiczna | 7 | 4 | 0 | 3 | 7:9 | 12 |
5 |
AC Garbagemen | 7 | 4 | 0 | 3 | 15:6 | 12 |
|
5 |
Hammers FC | 7 | 2 | 1 | 4 | 7:14 | 7 |
6 |
Hložkovci | 7 | 3 | 0 | 4 | 8:8 | 9 |
|
6 |
FC Columbie | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:12 | 6 |
7 |
Překvapení | 7 | 2 | 0 | 5 | 7:16 | 6 |
|
7 |
Boxer team | 7 | 1 | 2 | 4 | 2:9 | 5 |
8 |
Černí přísní kozlové |
7 | 0 | 0 | 7 | 2:32 | 0 |
|
8 |
SK Krabi | 7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | 4 |
Skupina C |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
KV Becheren | 7 | 7 | 0 | 0 | 28:2 | 21 |
|
1 |
1.FC Čaj Kulateemo | 7 | 6 | 1 | 0 | 15:1 | 19 |
2 |
Bílí Bagři | 7 | 6 | 0 | 1 | 14:6 | 18 |
|
2 |
La Grande Rupre | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:5 | 16 |
3 |
Harcov Kotě Looser | 7 | 5 | 0 | 2 | 21:10 | 15 |
|
3 |
Lucky Loosers | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:6 | 14 |
4 |
FC Křupky | 7 | 3 | 0 | 4 | 8:7 | 9 |
|
4 |
Kladiváři z Harcova | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:7 | 9 |
5 |
Los Debaklos | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:8 | 9 |
|
5 |
Legie zkázy | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:8 | 9 |
6 |
Svijanská 11 | 7 | 3 | 0 | 4 | 5:19 | 9 |
|
6 |
Špína z meziprstů | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | 7 |
7 |
Tragédi | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:17 | 3 |
|
7 |
STS Chvojkovice Br. | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:16 | 3 |
8 |
Qíčepu | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:21 | 0 |
|
8 |
Hoši od Bobří řeky | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:16 | 3 |
Skupina E |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina F |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
Hooray | 7 | 6 | 1 | 0 | 32:4 | 19 |
|
1 |
Játro team | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:1 | 13 |
2 |
Simpsonovi | 7 | 4 | 2 | 1 | 9:4 | 14 |
|
2 |
SKS | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:3 | 11 |
3 |
Dynamo Patička | 7 | 3 | 3 | 1 | 12:6 | 12 |
|
3 |
Tres Fallos | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 11 |
4 |
1.FC Viktorpedo | 7 | 3 | 2 | 2 | 14:13 | 11 |
|
4 |
Alzeheimers | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:6 | 6 |
5 |
Metzenbacher | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:13 | 11 |
|
5 |
Hodinový hotel | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:12 | 6 |
6 |
Banda st. vykapanců | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:10 | 9 |
|
6 |
Bosna a Harcovina | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:10 | 5 |
7 |
Alzeheimers | 7 | 1 | 0 | 6 | 8:17 | 3 |
|
7 |
FC Kapybary | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:17 | 4 |
8 |
FC Naschrot | 7 | 0 | 0 | 7 | 1:28 | 0 |
|
8 |
NADSTAVBOVÁ ČÁST
Z každé základní skupiny postupovaly čtyři nejlepší týmy, kterým se započítávaly výsledky se spolupostupujícími celky. Nadstavbovou skupinu G vytvořily mužstva z A-čka a z B-čka, ve skupině H se utkaly celky ze skupin C a D no a nadstavbové I-čko bylo vytvořeno sloučením základních skupin E a F.
SKUPINA G |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
FC UNITED |
G |
1:0 | 4:0 | 3:0 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 0:0 |
2 |
FC RAKI | 0:1 |
G |
0:0 | 5:0k | 3:4 | 1:3 | 0:5 | 0:1 |
3 |
FC ZOUFALCI | 0:4 | 0:0 |
G |
2:1 | 0:4 | 2:0 | 0:2 | 1:0 |
4 |
FC TRENKY | 0:3 | 0:5k | 1:2 |
G |
0:5k | 0:5k | 0:5k | 0:5k |
5 |
FC UFO UNITED | 1:1 | 4:3 | 4:0 | 5:0k |
G |
1:0 | 3:0 | 3:0 |
6 |
HI TOAST FC | 1:2 | 3:1 | 0:2 | 5:0k | 0:1 |
G |
1:1 | 3:0 |
7 |
SCHK KDYBY TAM BYLA... | 0:0 | 5:0 | 2:0 | 5:0k | 0:3 | 1:1 |
G |
1:2 |
8 |
GRUPA ALKOHOLICZNA | 0:0 | 1:0 | 0:1 | 5:0k | 0:3 | 0:3 | 2:1 |
G |
SKUPINA H |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
KV BECHEREN |
H |
2:1 | 5:1 | 1:0 | 1:2 | 4:0 | 2:0 | 1:0 |
2 |
BÍLÍ BAGŘI | 1:2 |
H |
1:0 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 1:1 |
3 |
HARCOV KOTĚ LOOSERS | 1:5 | 0:1 |
H |
3:0 | 0:1 | 0:5k | 1:0 | 5:0k |
4 |
FC KŘUPKY | 0:1 | 0:2 | 0:3 |
H |
2:1 | 1:1 | 0:0 | 4:0 |
5 |
1.FC ČAJ KULATEEMO | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 1:2 |
H |
3:0 | 1:1 | 1:0 |
6 |
La GRANDE RUPRE | 0:4 | 0:1 | 5:0k | 1:1 | 0:3 |
H |
3:1 | 1:0 |
7 |
LUCKY LOOSERS | 0:2 | 0:3 | 0:1 | 0:0 | 1:1 | 1:3 |
H |
3:0 |
8 |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA | 0:1 | 1:1 | 0:5k | 0:4 | 0:1 | 0:1 | 0:3 |
H |
SKUPINA I |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
HOORAY |
I |
3:1 | 1:1 | 7:0 | 3:3 | 1:1 | 3:0 | 5:0 |
2 |
SIMPSONOVI | 1:3 |
I |
0:0 | 1:0 | 1:2 | 1:2 | 3:1 | 2:0 |
3 |
DYNAMO PATIČKA | 1:1 | 0:0 |
I |
1:1 | 0:1 | 1:0 | 3:1 | 3:0 |
4 |
1.FC VIKTORPEDO | 0:7 | 0:1 | 1:1 |
I |
1:3 | 1:1 | 4:5 | 2:0 |
5 |
JÁTRO TEAM | 3:3 | 2:1 | 1:0 | 3:1 |
I |
1:0 | 0:0 | 2:0 |
6 |
SKS | 1:1 | 2:1 | 0:1 | 1:1 | 0:1 |
I |
3:1 | 1:1 |
7 |
TRES FALLOS | 0:3 | 1:3 | 1:3 | 5:4 | 0:0 | 1:3 |
I |
2:0 |
8 |
ALZEHEIMERS | 0:5 | 0:2 | 0:3 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | 0:2 |
I |
Skupina G |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina H |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
FC UFO United | 7 | 6 | 1 | 0 | 21:4 | 19 |
|
1 |
KV Becheren | 7 | 6 | 0 | 1 | 16:4 | 18 |
2 |
FC United | 7 | 4 | 3 | 0 | 11:2 | 15 |
|
2 |
Bílí Bagři | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:4 | 14 |
3 |
SCHK Kdyby tam... | 7 | 3 | 2 | 2 | 14:6 | 11 |
|
3 |
1.FC Čaj Kulateemo | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | 14 |
4 |
FC Zoufalci | 7 | 3 | 1 | 3 | 5:11 | 10 |
|
4 |
La Grande Rupre | 7 | 3 | 1 | 3 | 10:10 | 10 |
5 |
Hi Toast FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:7 | 10 |
|
5 |
Harcov Kotě Looser | 7 | 3 | 0 | 4 | 10:12 | 9 |
6 |
Grupa Alkoholiczna | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:8 | 10 |
|
6 |
FC Křupky | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | 8 |
7 |
FC Raki | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:14 | 4 |
|
7 |
Lucky Loosers | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | 5 |
8 |
FC Trenky | 7 | 0 | 0 | 7 | 1:30 | 0 |
|
8 |
Kladiváři z Harcova | 7 | 0 | 1 | 6 | 1:16 | 1 |
Skupina I |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
Játro team | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
|
1 |
7 |
6 | 1 | 0 | 19:4 | 19 | |
2 |
Hooray | 7 | 4 | 3 | 0 | 23:6 | 15 |
|
2 |
7 |
5 | 0 | 2 | 22:5 | 15 | |
3 |
Dynamo Patička | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:4 | 12 |
3 |
7 |
4 | 2 | 1 | 16:2 | 14 | ||
4 |
Simpsonovi | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 10 |
|
4 |
7 |
3 | 2 | 2 | 6:10 | 11 | |
5 |
SKS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 9 |
|
5 |
7 |
3 | 1 | 3 | 12:14 | 10 | |
6 |
Tres Fallos | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:16 | 7 |
|
6 |
FC Naschrot XXL |
7 |
1 | 2 | 4 | 7:22 | 5 |
7 |
1.FC Viktorpedo | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:18 | 5 |
|
7 |
7 |
1 | 1 | 5 | 3:16 | 4 | |
8 |
Alzeheimers | 7 | 0 | 1 | 6 | 1:17 | 1 |
|
8 |
7 |
0 | 1 | 6 | 4:15 | 1 |
PLAY OFF
Do play off postoupilo šestnáct nejlepších týmů z nadstavbových skupin. Prvních pět celků z každé grupy doplnil nejlépe postavený celek ze šestých míst. Tyto týmy byly seřazeny do "nasazovací" tabulky dle počtu získaných bodů a celkového skóre. Po dobu celého play off platil systém, že v daném kole proti sobě nastupoval vždy nejlepší celek z "nasazovací" tabulky proti nejhůře umístěnému týmu.
NASAZOVACÍ TABULKA |
|||||||
1 |
FC UFO United | 7 | 6 | 1 | 0 | 21:4 | 19 |
2 |
KV Becheren | 7 | 6 | 0 | 1 | 16:4 | 18 |
3 |
Játro team |
7 |
5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
4 |
Hooray | 7 | 4 | 3 | 0 | 23:6 | 15 |
5 |
FC United | 7 | 4 | 3 | 0 | 11:2 | 15 |
6 |
Bílí Bagři | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:4 | 14 |
7 |
1.FC Čaj Kulateemo | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:5 | 14 |
8 |
Dynamo Patička | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:4 | 12 |
9 |
SCHK Kdyby tam... |
7 |
3 | 2 | 2 | 14:6 | 11 |
10 |
Hi Toast FC |
7 |
3 | 1 | 3 | 13:7 | 10 |
11 |
Simpsonovi | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 10 |
12 |
La Grande Rupre |
7 |
3 | 1 | 3 | 10:10 | 10 |
13 |
Grupa Alkoholiczna |
7 |
3 | 1 | 3 | 8:8 | 10 |
14 |
FC Zoufalci | 7 | 3 | 1 | 3 | 5:11 | 10 |
15 |
SKS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 9 |
16 |
Harcov Kotě Loosers |
7 |
3 | 0 | 4 | 10:12 | 9 |
Osmifinále
FC UFO UNITED |
: |
HARCOV KOTĚ LOOSERS |
2:1 |
KV BECHEREN |
: |
SKSY |
6:2 |
JÁTRO TEAM |
: |
FC ZOUFALCI |
4:1 |
HOORAY |
: |
1.ACS GRUPA ALKOHOLIČNA |
2:0 |
FC UNITED |
: |
La GRANDE RUPRE |
0:2 |
BÍLÍ BAGŘI |
: |
SIMPSONOVI |
2:1 na p.k. |
1.FC ČAJ KULATEEMO |
: |
HI TOAST FC |
2:0 |
DYNAMO PATIČKA |
: |
SCHK KDYBY TAM BYLA... |
1:0 |
Čtvrtfinále
FC UFO UNITED |
: |
La GRANDE RUPRE | 2:1 na p.k. |
KV BECHEREN |
: |
SCHK KDYBY TAM BYLA... | 0:1 |
JÁTRO TEAM |
: |
1.FC ČAJ KULATEEMO | 2:1 |
HOORAY |
: |
BÍLÍ BAGŘI | 2:0 |
Semifinále
FC UFO UNITED |
: |
SCHK KDYBY TAM BYLA... | 2:0 |
HOORAY |
: |
JÁTRO TEAM | 1:2 na p.k. |
O 3. místo
HOORAY |
: |
SCHK KDYBY TAM BYLA... |
4:2 |
Finále
FC UFO UNITED |
: |
JÁTRO TEAM |
0:1 na p.k. |