Sezóna 2004-2005
Sestava vítězného mužstva AC Garbagemen:
Mija (G), Apoke, Bert, Jenda, Kukačka, Pták, Štětka, Tom
SKUPINA A |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
1 |
HIGHLANDERS |
A |
0:3 |
2:0 |
3:0 |
6:0 |
5:0 |
2:0 |
2 |
KV BECHEREN |
3:0 |
A |
0:0 |
3:0 |
0:0 |
3:0 |
1:0 |
3 |
SADA ŠABLONEK |
0:2 |
0:0 |
A |
8:0 |
5:0 |
3:0 |
5:0k |
4 |
FC STROJAŘI NA PLECH |
0:3 |
0:3 |
0:8 |
A |
1:0 |
2:1 |
0:0 |
5 |
FC NATVRDO |
0:6 |
0:0 |
0:5 |
0:1 |
A |
2:1 |
3:0 |
6 |
MRSKNICECKEM |
0:5 |
0:3 |
0:3 |
1:2 |
1:2 |
A |
2:0 |
7 |
ČERNÝ KONĚ |
0:2 |
0:1 |
0:5k |
0:0 |
0:3 |
0:2 |
A |
SKUPINA B |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
1 |
FK OKOTI |
B |
1:0 | 10:1 | 2:0 | 2:0 | 1:0 | 5:2 |
2 |
DWAYN DIBLEY GANG | 0:1 |
B |
4:1 | 3:0 | 5:0 | 5:0 | 6:0 |
3 |
FC LŮZŘI | 1:10 | 1:4 |
B |
1:3 | 4:0 | 5:0k | 2:0 |
4 |
1.FC TECHNOLINE | 0:2 | 0:3 | 3:1 |
B |
0:1 | 1:0 | 1:0 |
5 |
FC TAXINASER | 0:2 | 0:5 | 0:4 | 1:0 |
B |
5:0k | 1:0 |
6 |
FC INSIDERS | 0:1 | 0:5 | 0:5k | 0:1 | 0:5k |
B |
3:0 |
7 |
FC LEVÁCI | 2:5 | 0:6 | 0:2 | 0:1 | 0:1 | 0:3 |
B |
SKUPINA C |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
1 |
NÁHRADNÍ BALENÍ |
C |
0:0 |
2:0 |
0:1 |
3:2 |
2:0 |
5:0k |
2 |
SUOMI |
0:0 |
C |
2:0 |
2:0 |
3:0 |
2:0 |
0:5k |
3 |
ŇÁKÝ KOKOTI |
0:2 |
0:2 |
C |
1:0 |
3:0 |
0:0 |
4:2 |
4 |
MANAGEMENT UNITED |
1:0 |
0:2 |
0:1 |
C |
0:1 |
3:0 |
1:0 |
5 |
KOUKAT Z OKNA, ŘÍKÁŠ. K. Z O.? |
2:3 |
0:3 |
0:3 |
1:0 |
C |
2:0 |
4:4 |
6 |
FC NASCHROT |
0:2 |
0:2 |
0:0 |
0:3 |
0:2 |
C |
5:0 |
7 |
PÓVL TÝM |
0:5k |
5:0k |
2:4 |
0:1 |
4:4 |
0:5 |
C |
SKUPINA D |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
1 |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA |
D |
3:1 |
2:2 |
2:1 |
5:0k |
2:0 |
2:0 |
2 |
ALZHEIMERS |
1:3 |
D |
3:1 |
0:0 |
3:0 |
2:0 |
5:0 |
3 |
EL NAKHLA SMOKERS |
2:2 |
1:3 |
D |
2:2 |
2:1 |
2:0 |
2:0 |
4 |
BERUŠKY |
1:2 |
0:0 |
2:2 |
D |
2:1 |
2:1 |
2:1 |
5 |
FERNETBACHCE |
0:5k |
0:3 |
1:2 |
1:2 |
D |
1:1 |
5:0 |
6 |
PIVO s.r.o. |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
1:2 |
1:1 |
D |
2:1 |
7 |
BÍLÝ BALET HARCOV |
0:2 |
0:5 |
0:2 |
1:2 |
0:5 |
1:2 |
D |
SKUPINA E |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
1 |
FC HŮKOT |
E |
5:5 |
6:0 |
5:2 |
2:4 |
3:1 |
2:0 |
2 |
JÁTRO TEAM |
5:5 |
E |
1:0 |
0:0 |
0:2 |
4:0 |
1:0 |
3 |
AC GARBAGEMEN |
0:6 |
0:1 |
E |
3:1 |
0:0 |
5:2 |
3:0 |
4 |
FC SKOROING |
2:5 |
0:0 |
1:3 |
E |
2:1 |
2:0 |
1:0 |
5 |
COLOMBIE |
4:2 |
2:0 |
0:0 |
1:2 |
E |
1:0 |
1:4 |
6 |
PVC VENZHOVEN |
1:3 |
0:4 |
2:5 |
0:2 |
0:1 |
E |
4:3 |
7 |
FC PIVOPOOL |
0:2 |
0:1 |
0:3 |
0:1 |
4:1 |
3:4 |
E |
SKUPINA F |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
1 |
HOORAY |
F |
1:0 |
3:0 |
2:3 |
3:0 |
3:1 |
2:1 |
2 |
FC B.M.H. |
0:1 |
F |
6:0 |
0:0 |
3:1 |
4:1 |
2:0 |
3 |
FC VOČKO BERE (21) |
0:3 |
0:6 |
F |
1:0 |
4:0 |
4:0 |
2:0 |
4 |
FC G3 |
3:2 |
0:0 |
0:1 |
F |
0:2 |
3:0 |
2:0 |
5 |
DRÝM TÝM |
0:3 |
1:3 |
0:4 |
2:0 |
F |
3:0 |
2:0 |
6 |
VÝSTAVNÍ PRASNIČKY |
1:3 |
1:4 |
0:4 |
0:3 |
0:3 |
F |
1:1 |
7 |
FK DINAMO STACHANOVCI |
1:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
0:2 |
1:1 |
F |
Skupina A |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina B |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
Highlanders |
6 |
5 |
0 |
1 |
18:3 |
15 |
|
1 |
FK Okoti |
6 |
6 |
0 |
0 |
21:3 |
18 |
2 |
KV Becheren |
6 |
4 |
2 |
0 |
10:0 |
14 |
|
2 |
Dwayn Dibley G. |
6 |
5 |
0 |
1 |
23:2 |
15 |
3 |
Sada Šablonek |
6 |
4 |
1 |
1 |
21:2 |
13 |
|
3 |
FC Lůzři |
6 |
3 |
0 |
3 |
14:17 |
9 |
4 |
FC Strojaři na P. |
6 |
2 |
1 |
3 |
3:15 |
7 |
|
4 |
1.FC Technoline |
6 |
3 |
0 |
3 |
5:7 |
9 |
5 |
FC Natvrdo |
6 |
2 |
1 |
3 |
5:13 |
7 |
|
5 |
FC Taxinaser |
6 |
3 |
0 |
3 |
7:11 |
9 |
6 |
Mrskniceckem |
6 |
1 |
0 |
5 |
4:15 |
3 |
|
6 |
FC Insiders |
6 |
1 |
0 |
5 |
3:17 |
3 |
7 |
Černý Koně |
6 |
0 |
1 |
5 |
0:13 |
1 |
|
7 |
FC Leváci |
6 |
0 |
0 |
6 |
2:18 |
0 |
Skupina C |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
Náhradní Balení |
6 |
4 |
1 |
1 |
12:3 |
13 |
1 |
Kladiváři z Harc. |
6 |
5 |
1 |
0 |
16:4 |
16 |
|
2 |
Suomi |
6 |
4 |
1 |
1 |
9:5 |
13 |
|
2 |
Alzheimers |
6 |
4 |
1 |
1 |
14:4 |
13 |
3 |
Ňáký Kokoti |
6 |
3 |
1 |
2 |
8:6 |
10 |
|
3 |
El Nakhla Smokers |
6 |
3 |
2 |
1 |
11:8 |
11 |
4 |
Management Unit. |
6 |
3 |
0 |
3 |
5:4 |
9 |
|
4 |
Berušky |
6 |
3 |
2 |
1 |
9:7 |
11 |
5 |
Koukat z Okna... |
6 |
2 |
1 |
3 |
9:13 |
7 |
|
5 |
Fernetbachce |
6 |
1 |
1 |
4 |
8:12 |
4 |
6 |
FC Naschrot |
6 |
1 |
1 |
4 |
5:9 |
4 |
6 |
Pivo s.r.o. |
6 |
1 |
1 |
4 |
4:10 |
4 |
|
7 |
Póvl Tým |
6 |
1 |
1 |
4 |
11:19 |
4 |
|
7 |
Bílý Balet Harcov |
6 |
0 |
0 |
6 |
2:18 |
0 |
Skupina E |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina F |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
FC Hůkot |
6 |
4 |
1 |
1 |
23:12 |
13 |
1 |
Hooray |
6 |
5 |
0 |
1 |
14:5 |
15 |
|
2 |
Játro Team |
6 |
3 |
2 |
1 |
11:7 |
11 |
|
2 |
FC B.M.H. |
6 |
4 |
1 |
1 |
15:3 |
13 |
3 |
AC Garbagemen |
6 |
3 |
1 |
2 |
11:10 |
10 |
|
3 |
FC Vočko Bere (21) |
6 |
4 |
0 |
2 |
11:9 |
12 |
4 |
FC Skoroing |
6 |
3 |
1 |
2 |
8:9 |
10 |
|
4 |
FC G3 |
6 |
3 |
1 |
2 |
8:5 |
10 |
5 |
Colombie |
6 |
3 |
1 |
2 |
9:8 |
10 |
|
5 |
Drým Tým |
6 |
3 |
0 |
3 |
8:10 |
9 |
6 |
PVC Venzhoven |
6 |
1 |
0 |
5 |
7:18 |
3 |
|
6 |
Výstavní Prasničky |
6 |
0 |
1 |
5 |
3:18 |
1 |
7 |
FC Pivopool |
6 |
1 |
0 |
5 |
7:12 |
3 |
|
7 |
FK Dinamo Stach. |
6 |
0 |
1 |
5 |
2:11 |
1 |
NADSTAVBOVÁ ČÁST
Do nadstavbové skupiny G postoupily týmy na 1. až 4 .místě ze základních skupin A a B. Stejným způsobem byly sestaveny skupiny H a I. Zápasy odehrané v základních skupinách se spolupostupujícími celky se započítávaly do nadstavbové skupiny.
SKUPINA G |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
KV BECHEREN |
G |
4:1 |
0:0 |
3:0 |
3:0 |
1:0 |
3:0 |
5:0k |
2 |
FK OKOTI |
1:4 |
G |
2:1 |
2:2 |
3:0 |
1:0 |
2:0 |
10:1 |
3 |
SADA ŠABLONEK |
0:0 |
1:2 |
G |
0:2 |
8:0 |
5:0 |
5:1 |
5:0 |
4 |
HIGHLANDERS |
0:3 |
2:2 |
2:0 |
G |
3:0 |
1:1 |
1:1 |
5:0k |
5 |
FC STROJAŘI NA PLECH |
0:3 |
0:3 |
0:8 |
0:3 |
G |
5:0k |
0:0 |
5:0 |
6 |
DWAYN DIBLEY GANG |
0:1 |
0:1 |
0:5 |
1:1 |
0:5k |
G |
3:0 |
4:1 |
7 |
1.FC TECHNOLINE |
0:3 |
0:2 |
1:5 |
1:1 |
0:0 |
0:3 |
G |
3:1 |
8 |
FC LŮZŘI |
0:5k |
1:10 |
0:5 |
0:5k |
0:5 |
1:4 |
1:3 |
G |
SKUPINA H |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA |
H |
3:1 |
0:0 |
1:1 |
2:2 |
2:1 |
5:1 |
2:2 |
2 |
ALZHEIMERS |
1:3 |
H |
0:0 |
0:0 |
3:1 |
0:0 |
2:1 |
5:0 |
3 |
NÁHRADNÍ BALENÍ |
0:0 |
0:0 |
H |
2:0 |
3:0 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
4 |
ŇÁKÝ KOKOTI |
1:1 |
0:0 |
0:2 |
H |
3:2 |
0:0 |
0:2 |
1:0 |
5 |
EL NAKHLA SMOKERS |
2:2 |
1:3 |
0:3 |
2:3 |
H |
2:2 |
2:1 |
8:2 |
6 |
BERUŠKY |
1:2 |
0:0 |
0:0 |
0:0 |
2:2 |
H |
3:0 |
3:3 |
7 |
SUOMI |
1:5 |
1:2 |
0:0 |
2:0 |
1:2 |
0:3 |
H |
2:0 |
8 |
MANAGEMENT UNITED |
2:2 |
0:5 |
1:0 |
0:1 |
2:8 |
3:3 |
0:2 |
H |
SKUPINA I |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
FC B.M.H. |
I |
3:1 |
3:1 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
6:0 |
5:0 |
2 |
FC HŮKOT |
1:3 |
I |
5:5 |
0:0 |
6:0 |
1:0 |
9:1 |
5:2 |
3 |
JÁTRO TEAM |
1:3 |
5:5 |
I |
1:0 |
1:0 |
1:1 |
5:0k |
0:0 |
4 |
FC G3 |
0:0 |
0:0 |
0:1 |
I |
1:0 |
3:2 |
0:1 |
4:0 |
5 |
AC GARBAGEMEN |
0:0 |
0:6 |
0:1 |
0:1 |
I |
2:0 |
6:0 |
3:1 |
6 |
HOORAY |
1:0 |
0:1 |
1:1 |
2:3 |
0:2 |
I |
3:0 |
5:0 |
7 |
FC VOČKO BERE (21) |
0:6 |
1:9 |
0:5k |
1:0 |
0:6 |
0:3 |
I |
0:0 |
8 |
FC SKOROING |
0:5 |
2:5 |
0:0 |
0:4 |
1:3 |
0:5 |
0:0 |
I |
Skupina G |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina H |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
KV Becheren |
7 |
6 | 1 | 0 | 19:1 | 19 |
|
1 |
Kladiváři z Harcova |
7 |
3 | 4 | 0 | 15:8 | 13 |
2 |
FK Okoti |
7 |
5 | 1 | 1 | 21:8 | 16 |
|
2 |
Alzheimers |
7 |
3 | 3 | 1 | 11:5 | 12 |
3 |
Sada Šablonek |
7 |
4 | 1 | 2 | 24:5 | 13 |
|
3 |
Náhradní Balení |
7 |
2 | 4 | 1 | 5:1 | 10 |
4 |
Highlanders |
7 |
3 | 3 | 1 | 14:7 | 12 |
|
4 |
Ňáký Kokoti |
7 |
2 | 3 | 2 | 5:7 | 9 |
5 |
FC Strojaři na P. |
7 |
2 | 1 | 4 | 10:17 | 7 |
|
5 |
El Nakhla Smokers |
7 |
2 | 2 | 3 | 17:16 | 8 |
6 |
Dwayn Dibley Gang |
7 |
2 | 1 | 4 | 8:14 | 7 |
|
6 |
Berušky |
7 |
1 | 5 | 1 | 9:7 | 8 |
7 |
1.FC Technoline |
7 |
1 | 2 | 4 | 5:15 | 5 |
|
7 |
Suomi |
7 |
2 | 1 | 4 | 7:12 | 7 |
8 |
FC Lůzři |
7 |
0 | 0 | 7 | 3:37 | 0 |
|
8 |
Management United |
7 |
1 | 2 | 4 | 8:21 | 5 |
Skupina I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
1 |
FC B.M.H. |
7 |
4 | 2 | 1 | 17:3 | 14 | |||||||||
2 |
FK Hůkot |
7 |
4 | 2 | 1 | 27:11 | 14 | |||||||||
3 |
Játro Tým |
7 |
3 | 3 | 1 | 14:9 | 12 | |||||||||
4 |
FC G3 |
7 |
3 | 2 | 2 | 8:4 | 11 | |||||||||
5 |
AC Garbagemen |
7 |
3 | 1 | 3 | 11:9 | 10 | |||||||||
6 |
Hooray |
7 |
3 | 1 | 3 | 12:7 | 10 | |||||||||
7 |
FC Vočko Bere (21) |
7 |
1 | 1 | 5 | 2:29 | 4 | |||||||||
8 |
FC Skoroing |
7 |
0 | 2 | 5 | 3:22 | 2 |
Z těchto skupin postoupilo do play off prvních pět týmů plus jeden nejlepší z šestého místa. Play off se hrálo dle předem stanoveného klíče.
PLAY OFF
Osmifinále
KV BECHEREN |
: | FC STROJAŘI NA PLECH |
11:0 |
FK OKOTI |
: |
EL NAKHLA SMOKERS |
4:3 |
FC B.M.H. |
: | ŇÁKÝ KOKOTI | 1:0 |
FC HŮKOT |
: | NÁHRADNÍ BALENÍ | 3:0 |
SADA ŠABLONEK |
: | HOORAY | 1:2 na p.k. |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA |
: | AC GARBAGEMEN | 1:4 |
HIGHLANDERS |
: | FC G3 | 3:2 na p.k. |
JÁTRO TEAM |
: | ALZHEIMERS | 1:2 na p.k. |
Čtvrtfinále
KV BECHEREN |
: |
FC HŮKOT |
0:1na p.k. |
FK OKOTI |
: | ALZHEIMERS | 0:1 |
AC GARBAGEMEN |
: | HOORAY | 3:1 |
FC B.M.H. |
: | HIGHLANDERS | 2:0 |
Semifinále
FC B.M.H. |
: | FC HŮKOT | 0:1 |
AC GARBAGEMEN |
: | ALZHEIMERS | 3:1 |
O 3. místo
ALZHEIMERS |
: | FC B.M.H. | 1:2 |
Finále
FC HŮKOT |
: | AC GARBAGEMEN |
0:5 |