Sezóna 2003-2004
Sestava vítězného mužstva KV Becheren:
Filip (G) - Aleš, Brejla, Dubák, Jura, Lubo, Milan, Radim, Surin
SKUPINA A |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
A |
3:1 |
0:0 |
2:0 |
2:1 |
4:1 |
16:0 |
5:3 |
|
2 |
1:3 |
A |
3:1 |
2:1 |
2:0 |
4:2 |
7:0 |
3:1 |
|
3 |
0:0 |
1:3 |
A |
3:2 |
1:1 |
0:0 |
4:1 |
3:1 |
|
4 |
LŮZŘI |
0:2 |
1:2 |
2:3 |
A |
5:1 |
1:0 |
5:0 |
3:2 |
5 |
1:2 |
0:2 |
1:1 |
1:5 |
A |
0:2 |
7:2 |
3:0 |
|
6 |
1:4 |
2:4 |
0:0 |
0:1 |
2:0 |
A |
2:2 |
2:1 |
|
7 |
0:16 |
0:7 |
1:4 |
0:5 |
2:7 |
2:2 |
A |
1:0 |
|
8 |
3:5 |
1:3 |
1:3 |
2:3 |
0:3 |
1:2 |
0:1 |
A |
SKUPINA B |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
DWAYN DIBLEY GANG |
B |
3:1 |
0:1 |
1:0 |
3:1 |
6:1 |
7:0 |
5:0k |
2 |
WERKOVÝ CUG |
1:3 |
B |
6:1 |
0:0 |
3:0 |
3:0 |
5:0 |
6:1 |
3 |
FC PIVOPOOL |
1:0 |
1:6 |
B |
5:0k |
0:1 |
4:1 |
5:0k |
5:0k |
4 |
KV BECHEREN |
0:1 |
0:0 |
0:5k |
B |
5:0 |
3:2 |
2:0 |
5:0k |
5 |
STŘÍVKA |
1:3 |
0:3 |
1:0 |
0:5 |
B |
8:0 |
3:0 |
0:0 |
6 |
SPH GLASSMENS |
1:6 |
0:3 |
1:4 |
2:3 |
0:8 |
B |
3:0 |
5:0k |
7 |
VICHR Z HOR |
0:7 |
0:5 |
0:5k |
0:2 |
0:3 |
0:3 |
B |
1:0 |
8 |
LORDS OF BISEX |
0:5k |
1:6 |
0:5k |
0:5k |
0:0 |
0:5k |
0:1 |
B |
SKUPINA C |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
FK OKOTI |
C |
4:1 | 2:2 | 3:2 | 2:2 | 4:0 | 3:0 | |
2 |
FC INSIDERS | 1:4 |
C |
3:2 | 2:3 | 0:3 | 2:0 | 3:0 | |
3 |
HFC LazyBoyZ | 2:2 | 2:3 |
C |
2:1 | 0:0 | 1:0 | 3:0 | |
4 |
RYCHLÝ PÍPY 03 | 2:3 | 3:2 | 1:2 |
C |
2:2 | 1:0 | 2:0 | |
5 |
SLUMS ATTACK | 2:2 | 3:0 | 0:0 | 2:2 |
C |
4:1 | 1:2 | |
6 |
ŇÁKÝ KOKOTI VRACEJ ÚD. | 0:4 | 0:2 | 0:1 | 0:1 | 1:4 |
C |
3:1 | |
7 |
ASAHI | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0:2 | 1:2 | 1:3 |
C |
|
8 |
C |
SKUPINA D |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
HOORAY |
D |
1:0 |
2:0 |
3:1 |
4:1 |
5:0k |
3:2 |
1:0 |
2 |
SADA ŠABLONEK |
0:1 |
D |
1:1 |
2:0 |
3:0 |
4:0 |
12:0 |
2:0 |
3 |
FC VE PŘI |
0:2 |
1:1 |
D |
0:0 |
4:1 |
4:1 |
4:1 |
2:1 |
4 |
STELLA ARTOIS SUOMI |
1:3 |
0:2 |
0:0 |
D |
1:0 |
0:0 |
1:1 |
2:0 |
5 |
FC NASCHROT |
1:4 |
0:3 |
1:4 |
0:1 |
D |
4:2 |
1:0 |
1:1 |
6 |
KACHNÍ SVĚT |
0:5k |
0:4 |
1:4 |
0:0 |
2:4 |
D |
1:0 |
7:0 |
7 |
PVC VENZHOVEN |
2:3 |
0:12 |
1:4 |
1:1 |
0:1 |
0:1 |
D |
0:0 |
8 |
SOKOL PELL MELL |
0:1 |
0:2 |
1:2 |
0:2 |
1:1 |
0:7 |
0:0 |
D |
Skupina A |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina B |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
7 |
6 |
1 |
0 |
32:6 |
19 |
|
1 |
7 |
6 |
0 |
1 |
25:4 |
18 |
||
2 |
7 |
6 |
0 |
1 |
22:8 |
18 |
|
2 |
7 |
5 |
1 |
1 |
24:5 |
16 |
||
3 |
7 |
3 |
3 |
1 |
12:8 |
12 |
|
3 |
7 |
5 |
0 |
2 |
21:8 |
15 |
||
4 |
7 |
4 |
0 |
3 |
17:10 |
12 |
|
4 |
7 |
4 |
1 |
2 |
15:8 |
13 |
||
5 |
7 |
2 |
1 |
4 |
13:14 |
7 |
|
5 |
7 |
3 |
1 |
3 |
13:11 |
10 |
||
6 |
7 |
1 |
2 |
4 |
8:13 |
5 |
|
6 |
7 |
2 |
0 |
5 |
11:18 |
6 |
||
7 |
7 |
1 |
1 |
5 |
7:40 |
4 |
|
7 |
7 |
1 |
0 |
6 |
1:25 |
3 |
||
8 |
7 |
1 |
0 |
6 |
9:19 |
3 |
|
8 |
7 |
0 |
1 |
6 |
1:27 |
1 |
Skupina C |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
6 |
4 |
2 |
0 |
18:7 |
14 |
|
1 |
7 |
7 |
0 |
0 |
19:4 |
21 |
||
2 |
6 |
4 |
0 |
2 |
14:9 |
12 |
|
2 |
7 |
5 |
1 |
1 |
24:2 |
16 |
||
3 |
6 |
3 |
2 |
1 |
10:6 |
11 |
|
3 |
7 |
4 |
2 |
1 |
15:7 |
14 |
||
4 |
6 |
3 |
1 |
2 |
11:9 |
10 |
|
4 |
7 |
2 |
3 |
2 |
5:6 |
9 |
||
5 |
6 |
1 |
3 |
2 |
9:10 |
6 |
|
5 |
7 |
2 |
1 |
4 |
8:15 |
7 |
||
6 |
6 |
1 |
0 |
5 |
4:13 |
3 |
|
6 |
7 |
2 |
1 |
4 |
11:17 |
7 |
||
7 |
6 |
1 |
0 |
5 |
3:15 |
3 |
|
7 |
7 |
0 |
2 |
5 |
4:22 |
2 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
0 |
2 |
5 |
2:15 |
2 |
NADSTAVBOVÁ ČÁST
Tento rok byl postupový klíč velmi komplikovaný, hodně diskutovaný a asi nejméně povedený ze všech dosavadních ročníků. Z každé základní skupiny postupovalo šest nejlepších týmů. První tři mančafty z "áčka" byly doplněny ve skupině H třemi týmy z "céčka", které skončily na čtvrtém až šestém místě. Stejným způsobem byly sestaveny nadstavbové skupiny E, F a G. Zápasy odehrané v základních skupinách se spolupostupujícími celky se započítávaly do nadstavbové skupiny.
SKUPINA E |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
1 |
KV BECHEREN |
F |
5:0 |
0:0 |
2:1 |
6:2 |
3:2 |
2 |
STŘÍVKA |
0:5 |
F |
0:2 |
2:1 |
1:0 |
8:0 |
3 |
SADA ŠABLONEK |
0:0 |
2:0 |
F |
0:1 |
1:1 |
5:0k |
4 |
HOORAY |
1:2 |
1:2 |
1:0 |
F |
2:0 |
4:5 |
5 |
FC VE PŘI |
2:6 |
0:1 |
1:1 |
0:2 |
F |
9:0 |
6 |
SPH GLASSMENS |
2:3 |
0:8 |
0:5k |
5:4 |
0:9 |
F |
SKUPINA F |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
1 |
FK OKOTI |
F |
4:1 |
8:1 |
2:2 |
8:5 |
4:1 |
2 |
FC INSIDERS |
1:4 |
F |
4:2 |
3:2 |
5:0 |
5:0k |
3 |
LŮZŘI |
1:8 |
2:4 |
F |
0:0 |
1:0 |
5:1 |
4 |
HFC LazyBoyZ |
2:2 |
2:3 |
0:0 |
F |
1:1 |
7:2 |
5 |
JZD PETKOVY "B" |
5:8 |
0:5 |
0:1 |
1:1 |
F |
2:0 |
6 |
FC SKOROING |
1:4 |
0:5k |
1:5 |
2:7 |
0:2 |
F |
SKUPINA G |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
1 |
DWAYN DIBLEY GANG |
G |
3:1 |
0:1 |
4:0 |
7:0 |
5:3 |
2 |
WERKOVÝ CUG |
1:3 |
G |
6:1 |
8:1 |
2:1 |
8:1 |
3 |
FC PIVOPOOL |
1:0 |
1:6 |
G |
0:2 |
9:0 |
10:1 |
4 |
STELLA ARTOIS SUOMI |
0:4 |
1:8 |
2:0 |
G |
1:0 |
0:0 |
5 |
FC NASCHROT |
0:7 |
1:2 |
0:9 |
0:1 |
G |
4:2 |
6 |
KACHNÍ SVĚT |
3:5 |
1:8 |
1:10 |
0:0 |
2:4 |
G |
SKUPINA H |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
1 |
FC B.M.H. |
H |
3:1 |
0:0 |
1:0 |
2:0 |
2:1 |
2 |
AC GARBAGEMEN |
1:3 |
H |
3:1 |
8:1 |
1:6 |
3:0 |
3 |
ALZHEIMERS |
0:0 |
1:3 |
H |
3:1 |
1:0 |
5:0 |
4 |
SLUMS ATTACK |
0:1 |
1:8 |
1:3 |
H |
2:2 |
4:1 |
5 |
RYCHLÝ PÍPY 03 |
0:2 |
6:1 |
0:1 |
2:2 |
H |
1:0 |
6 |
ŇÁKÝ KOKOTI VRACEJ ÚDER |
1:2 |
0:3 |
0:5 |
1:4 |
0:1 |
H |
Skupina E |
Skupina F |
|||||||||||||||
1 |
5 | 4 | 1 | 0 | 16:5 | 13 |
1 |
5 |
4 |
1 |
0 |
26:10 |
13 |
|||
2 |
5 | 3 | 0 | 2 | 11:8 | 9 |
2 |
FC Insiders |
5 |
4 |
0 |
1 |
18:8 |
12 |
||
3 |
5 | 2 | 2 | 1 | 8:2 | 8 |
3 |
5 |
2 |
1 |
3 |
9:13 |
7 |
|||
4 |
5 | 2 | 0 | 3 | 9:9 | 6 |
4 |
5 |
1 |
3 |
1 |
12:8 |
6 |
|||
5 |
5 | 1 | 1 | 3 | 12:10 | 4 |
5 |
5 |
1 |
1 |
3 |
8:15 |
4 |
|||
6 |
5 | 1 | 0 | 4 | 7:24 | 3 |
6 |
5 |
0 |
0 |
5 |
4:23 |
0 |
Skupina G |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina H |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
5 |
4 |
0 |
1 |
19:5 |
12 |
|
1 |
5 |
4 |
1 |
0 |
8:2 |
13 |
||
2 |
5 |
4 |
0 |
1 |
25:7 |
12 |
|
2 |
5 |
4 |
0 |
1 |
21:6 |
12 |
||
3 |
5 |
3 |
0 |
2 |
21:9 |
9 |
|
3 |
5 |
3 |
1 |
1 |
10:4 |
10 |
||
4 |
5 |
2 |
1 |
2 |
4:12 |
7 |
|
4 |
5 |
1 |
1 |
3 |
8:15 |
4 |
||
5 |
5 |
1 |
0 |
4 |
5:21 |
3 |
|
5 |
5 |
1 |
1 |
3 |
4:11 |
4 |
||
6 |
5 |
0 |
1 |
4 |
7:27 |
1 |
|
6 |
5 |
0 |
0 |
5 |
2:15 |
0 |
Do play off postoupilo šestnáct nejlepších týmů z nadstavbových skupin. Tyto týmy byly do vyřazovacích bojů nasazeny dle nepříliš povedeného systému: H1-E4, H4-E1, H2-E3, H3-E2 a tak hned ve druhém kole play off na sebe narazili vítězové nadstavbových skupin.
PLAY OFF
Osmifinále
FC B.M.H. |
: |
HOORAY |
5:0 |
WERKOVÝ CUG |
: |
LŮZŘI |
1:0 |
FC PIVOPOOL |
: |
FC INSIDERS |
1:2 |
STELLA ARTOIS SUOMI |
: |
FK OKOTI |
1:0 na p.k. |
AC GARBAGEMEN |
: |
SADA ŠABLONEK |
3:0 |
ALZHEIMERS |
: |
STŘÍVKA |
2:1 |
DWAYN DIBLEY GANG |
: |
HFC LazyBoyZ |
2:1 |
SLUMS ATTACK |
: |
KV BECHEREN |
3:4 |
Čtvrtfinále
ALZHEIMERS |
: |
AC GARBAGEMEN |
2:1 |
DWAYN DIBLEY GANG |
: |
STELLA ARTOIS SUOMI |
1:2 na p.k. |
FC INSIDERS |
: |
WERKOVÝ CUG |
0:2 |
KV BECHEREN |
: |
FC B.M.H. |
4:0 |
Semifinále
ALZHEIMERS |
: |
KV BECHEREN |
1:2 na p.k. |
STELLA ARTOIS SUOMI |
: |
WERKOVÝ CUG |
1:3 |
O 3. místo
ALZHEIMERS |
: |
STELLA ARTOIS SUOMI |
0:1 na p.k. |
Finále
KV BECHEREN |
: |
WERKOVÝ CUG |
2:0 |