Sezóna 2006-2007
Sestava vítězného mužstva AC Garbagemen:
Štefan Čanda, Jiří Kříž, Miroslav Kuka, Jan Mačí, Jakub Pankrác, Martin Ptáček, Tomáš Rejmout, Miroslav Stodola, Martin Šťovíček, Milan Bobek
Nejlepší střelci: | ||||
Jméno | Klub | Zápasy | Góly | |
1 | Hanuš Pavel. | FC UFO | 13 | 18 |
2 | Vykoukal Petr | FC UFO | 13 | 15 |
3 | Hrdina Jan | FC Žito/Management United | 11 | 13 |
4 | Kříž Jiří | AC Garbagemen | 10 | 13 |
5 | Jon Ondřej | Hooray | 12 | 12 |
6 | Soukup Lukáš | Hooray | 12 | 12 |
7 | Kubát Jan | 1. FC Čaj Kulateemo | 11 | 12 |
8 | Pražák Lukáš | KV BMH Becheren | 11 | 12 |
9 | Murárik Ondřej | Next Please | 10 | 12 |
10 | Hartl Tomáš | KV BMH Becheren | 9 | 10 |
Náhlovský Tomáš | Legie zkázy/KV BMH Becheren | 12 | 9 | |
Řepka Luboš | Hot Dog | 10 | 9 | |
Hlavatý Jaroslav | Legie zkázy | 7 | 9 | |
Nejlepší gólmani: | ||||
Jméno | Klub | Zápasy | Průměr | |
1 | Trešl Filip | KV BMH Becheren | 11 | 0,36 |
2 | Mertlík Jakub | Management United | 12 | 0,50 |
3 | Votava Jan | Hot Dog/FC UFO | 13 | 0,62 |
4 | Každan Daniel | FC Raky | 10 | 0,80 |
5 | Nevosad Radek | Naschrot S | 11 | 0,82 |
6 | Jakubů Miroslav | 1. FC Viktorpédo | 12 | 0,83 |
7 | Martin Pavel | Hoši od bobří řeky | 12 | 0,83 |
8 | Černý Adam | Legie zkázy | 10 | 1,1 |
SKUPINA A |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
BOSNA A HARCOVINA |
A |
4:2 | 0:6 | 3:0 | 2:1 | 1:0 | 6:0 | 3:0 |
2 |
FC UFO | 2:4 |
A |
2:1 | 6:0 | 6:3 | 7:2 | 5:1 | 4:3 |
3 |
LEGIE ZKÁZY 05´ | 6:0 | 1:2 |
A |
2:0 | 3:0 | 0:5k | 3:4 | 10:0 |
4 |
PLOŠKOVNA | 0:3 | 0:6 | 0:2 |
A |
2:2 | 3:0 | 5:0 | 3:0 |
5 |
KLAUNI RANGERS | 1:2 | 3:6 | 0:3 | 2:2 |
A |
2:0 | 2:1 | 1:0 |
6 |
BAŽANTI | 0:1 | 2:7 | 5:0k | 0:3 | 0:2 |
A |
1:0 | 5:0k |
7 |
LOS LEMPLOS | 0:6 | 1:5 | 4:3 | 0:5 | 1:2 | 0:1 |
A |
2:0 |
8 |
PARADIGMA | 0:3 | 3:4 | 0:10 | 0:3 | 0:1 | 0:5k | 0:2 |
A |
SKUPINA B |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
AC GABAGEMEN |
B |
1:2 | 3:0 | 3:0 | 5:0 | 5:0 | 10:0 | 2:0 |
2 |
DYNAMO PATIČKA | 2:1 |
B |
1:0 | 0:0 | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 0:0 |
3 |
FC RAKY | 0:3 | 0:1 |
B |
1:0 | 2:0 | 1:1 | 5:0k | 1:0 |
4 |
TECHNOLINE | 0:3 | 0:0 | 0:1 |
B |
2:0 | 2:1 | 4:0 | 2:0 |
5 |
FC ZOUFALCI | 0:5 | 0:3 | 0:2 | 0:2 |
B |
5:0k | 3:1 | 5:0k |
6 |
FC ŽITO | 0:5 | 0:2 | 1:1 | 1:2 | 0:5k |
B |
8:1 | 5:1 |
7 |
STAY BACK, RESPECT... | 0:10 | 0:2 | 0:5k | 0:4 | 1:3 | 1:8 |
B |
2:0 |
8 |
PVC VENZHOVEN | 0:2 | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:5k | 1:5 | 0:2 |
B |
SKUPINA C |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
KV BMH BECHEREN |
C |
2:0 | 3:0 | 3:0 | 5:1 | 3:1 | 8:0 | 2:0 |
2 |
MANAGMENT UNITED | 0:2 |
C |
1:1 | 1:0 | 3:0 | 2:1 | 5:0 | 2:0 |
3 |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA | 0:3 | 1:1 |
C |
4:0 | 2:0 | 0:2 | 5:1 | 2:0 |
4 |
FC UNITED | 0:3 | 0:1 | 0:4 |
C |
4:0 | 2:0 | 3:0 | 1:0 |
5 |
BOXER - TEAM | 1:5 | 0:3 | 0:2 | 0:4 |
C |
1:0 | 5:0 | 4:4 |
6 |
BERUŠKY | 1:3 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 0:1 |
C |
5:0 | 0:0 |
7 |
FC NASCHROT XXL | 0:8 | 0:5 | 1:5 | 0:3 | 0:5 | 0:5 |
C |
3:1 |
8 |
VÝSTAVNÍ PRASNIČKY F. | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:1 | 4:4 | 0:0 | 1:3 |
C |
SKUPINA D |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
NEXT PLEASE |
D |
1:0 | 3:1 | 3:0 | 5:0 | 11:0 | 4:1 | 5:0 |
2 |
HOT DOG | 0:1 |
D |
2:0 | 0:2 | 1:0 | 8:0 | 8:0 | 4:0 |
3 |
1.FC VIKTORPÉDO | 1:3 | 0:2 |
D |
1:1 | 2:0 | 2:0 | 4:0 | 4:0 |
4 |
TEAM SHOCK | 0:3 | 2:0 | 1:1 |
D |
1:1 | 1:2 | 2:0 | 6:1 |
5 |
HIGHLANDERS | 0:5 | 0:1 | 0:2 | 1:1 |
D |
2:1 | 4:3 | 0:0 |
6 |
TRAGÉDI | 0:11 | 0:8 | 0:2 | 2:1 | 1:2 |
D |
1:0 | 2:2 |
7 |
MANŽESTR UNITED | 1:4 | 0:8 | 0:4 | 0:2 | 3:4 | 0:1 |
D |
2:0 |
8 |
YELLOW DOGS | 0:5 | 0:4 | 0:4 | 1:6 | 0:0 | 2:2 | 0:2 |
D |
SKUPINA E |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY |
E |
3:1 | 6:1 | 0:1 | 3:0 | 4:0 | 0:3 | n |
2 |
FC NASCHROT S | 1:3 |
E |
3:0 | 1:1 | 1:0 | 5:1 | 2:1 | n |
3 |
TRESS FALLOS | 1:6 | 0:3 |
E |
2:1 | 2:0 | 3:1 | 4:0 | n |
4 |
JÁTRO TEAM | 1:0 | 1:1 | 1:2 |
E |
0:0 | 3:1 | 2:0 | n |
5 |
MÁŠ HLAVU? | 0:3 | 0:1 | 0:2 | 0:0 |
E |
0:0 | 1:0 | n |
6 |
KOPYŤÁCI | 0:4 | 1:5 | 1:3 | 1:3 | 0:0 |
E |
1:1 | n |
7 |
ALZEHEIMERS | 3:0 | 1:2 | 0:4 | 0:2 | 0:1 | 1:1 |
E |
n |
8 |
n | n | n | n | n | n | n | n |
E |
SKUPINA F |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
1.FC ČAJ KULATEEMO |
F |
4:0 | 1:0 | 0:2 | 3:1 | 1:0 | 6:0 | n |
2 |
HI TOAST FC | 0:4 |
F |
3:2 | 1:0 | 0:2 | 1:0 | 6:0 | n |
3 |
HOORAY | 0:1 | 2:3 |
F |
2:0 | 6:2 | 2:0 | 7:0 | n |
4 |
ROWDIE BOYS | 2:0 | 0:1 | 0:2 |
F |
1:0 | 4:3 | 3:0 | n |
5 |
COLUMBIE | 1:3 | 2:0 | 2:6 | 0:1 |
F |
4:1 | 5:0 | n |
6 |
STS CHVOJKOVICE BROD | 0:1 | 0:1 | 0:2 | 3:4 | 1:4 |
F |
4:0 | n |
7 |
LAMY | 0:6 | 0:6 | 0:7 | 0:3 | 0:5 | 0:4 |
F |
n |
8 |
n | n | n | n | n | n | n | n |
F |
Skupina A |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina B |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
Bosna a Harcovina | 7 | 6 | 0 | 1 | 19:9 | 18 |
|
1 |
AC Garbagemen | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:2 | 18 |
2 |
FC UFO | 7 | 6 | 0 | 1 | 32:15 | 18 |
|
2 |
Dynamo Patička | 7 | 5 | 2 | 0 | 10:1 | 17 |
3 |
Legie zkázy | 7 | 4 | 0 | 3 | 25:11 | 12 |
|
3 |
FC Raky | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:5 | 13 |
4 |
Ploškovna | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:13 | 10 |
|
4 |
Technoline | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:5 | 13 |
5 |
Klauni Rangers | 7 | 3 | 1 | 3 | 11:14 | 10 |
|
5 |
FC Zoufalci | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:13 | 9 |
6 |
Bažanti | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:13 | 9 |
|
6 |
FC Žito | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:17 | 7 |
7 |
Los Lemplos | 7 | 2 | 0 | 5 | 8:22 | 6 |
|
7 |
Stay back,respect... | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:32 | 3 |
8 |
Paradigma |
7 | 0 | 0 | 7 | 3:28 | 0 |
|
8 |
PVC Venzhoven | 7 | 0 | 1 | 6 | 1:17 | 1 |
Skupina C |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
KV BMH Becheren | 7 | 7 | 0 | 0 | 26:2 | 21 |
|
1 |
Next Please | 7 | 7 | 0 | 0 | 32:2 | 21 |
2 |
Management Unit. | 7 | 5 | 1 | 1 | 14:4 | 16 |
|
2 |
Hot Dog | 7 | 5 | 0 | 2 | 23:3 | 15 |
3 |
Kladiváři z Harcova | 7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 13 |
|
3 |
1.FC Viktorpédo | 7 | 4 | 1 | 2 | 14:6 | 13 |
4 |
FC United | 7 | 4 | 0 | 3 | 10:8 | 12 |
|
4 |
Team Shock | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:8 | 11 |
5 |
Boxer - team | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:18 | 7 |
|
5 |
Highlanders | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:13 | 8 |
6 |
Berušky | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:8 | 7 |
|
6 |
Tragédi | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:26 | 7 |
7 |
FC Naschrot XXL | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:32 | 3 |
|
7 |
Manžestr United | 7 | 1 | 0 | 6 | 6:23 | 3 |
8 |
Výstavní prasničky f. | 7 | 0 | 2 | 5 | 5:14 | 2 |
|
8 |
Yellow Dogs | 7 | 0 | 2 | 5 | 3:23 | 2 |
Skupina E |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina F |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
Hoši od bobří řeky | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:3 | 15 |
|
1 |
1FC Čaj Kulateemo | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:3 | 15 |
2 |
FC Naschrot S | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | 13 |
|
2 |
Hi Toast FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:8 | 12 |
3 |
Tres Fallos | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:11 | 12 |
|
3 |
Hooray | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:6 | 12 |
4 |
Játro team | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
|
4 |
Rowdie boys | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | 12 |
5 |
Máš Hlavu? | 6 | 1 | 2 | 3 | 1:6 | 5 |
|
5 |
Columbie | 6 | 3 | 0 | 3 | 14:11 | 9 |
6 |
Kopyťáci | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:16 | 2 |
|
6 |
STS Chvojkovice B. | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:12 | 3 |
7 |
Alzeheimers | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:13 | 1 |
|
7 |
Lamy | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:31 | 0 |
NADSTAVBOVÁ ČÁST
Z každé základní skupiny postupovaly čtyři nejlepší týmy, kterým se započítávaly výsledky se spolupostupujícími celky. Nadstavbovou skupinu G vytvořily mužstva z A-čka a z B-čka, ve skupině H se utkaly celky ze skupin C a D no a nadstavbové I-čko bylo vytvořeno sloučením základních skupin E a F.
SKUPINA G |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
BOSNA A HARCOVINA |
G |
4:2 | 0:6 | 3:0 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 0:3 |
2 |
FC UFO | 2:4 |
G |
2:1 | 6:0 | 1:1 | 2:1 | 0:1 | 3:1 |
3 |
LEGIE ZKÁZY 05´ | 6:0 | 1:2 |
G |
2:0 | 1:2 | 1:1 | 0:0 | 1:2 |
4 |
PLOŠKOVNA | 0:3 | 0:6 | 0:2 |
G |
0:5k | 0:5k | 0:5k | 0:5k |
5 |
AC GABAGEMEN | 2:1 | 1:1 | 2:1 | 5:0k |
G |
1:2 | 3:0 | 3:0 |
6 |
DYNAMO PATIČKA | 0:1 | 1:2 | 1:1 | 5:0k | 2:1 |
G |
1:0 | 0:0 |
7 |
FC RAKY | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 5:0k | 0:3 | 0:1 |
G |
1:0 |
8 |
TECHNOLINE | 3:0 | 1:3 | 2:1 | 5:0k | 0:3 | 0:0 | 0:1 |
G |
SKUPINA H |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
KV BMH BECHEREN |
H |
2:0 | 3:0 | 3:0 | 0:1 | 3:0 | 3:1 | 5:0k |
2 |
MANAGMENT UNITED | 0:2 |
H |
1:1 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 0:0 | 4:0 |
3 |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA | 0:3 | 1:1 |
H |
4:0 | 2:2 | 3:2 | 0:3 | 2:2 |
4 |
FC UNITED | 0:3 | 0:1 | 0:4 |
H |
1:0 | 0:0 | 0:3 | 2:0 |
5 |
NEXT PLEASE | 1:0 | 1:2 | 2:2 | 0:1 |
H |
1:0 | 3:1 | 3:0 |
6 |
HOT DOG | 0:3 | 0:1 | 2:3 | 0:0 | 0:1 |
H |
2:0 | 0:2 |
7 |
1.FC VIKTORPÉDO | 1:3 | 0:0 | 3:0 | 3:0 | 1:3 | 0:2 |
H |
1:1 |
8 |
TEAM SHOCK | 0:5k | 0:4 | 2:2 | 0:2 | 0:3 | 2:0 | 1:1 |
H |
SKUPINA I |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
|
1 |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY |
I |
3:1 | 6:1 | 0:1 | 3:1 | 2:1 | 1:2 | 3:1 |
2 |
FC NASCHROT S | 1:3 |
I |
3:0 | 1:1 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 2:0 |
3 |
TRES FALLOS | 1:6 | 0:3 |
I |
2:1 | 1:2 | 3:1 | 1:4 | 0:0 |
4 |
JÁTRO TEAM | 1:0 | 1:1 | 1:2 |
I |
2:2 | 2:1 | 1:3 | 1:0 |
5 |
1.FC ČAJ KULATEEMO | 1:3 | 1:2 | 2:1 | 2:2 |
I |
4:0 | 1:0 | 0:2 |
6 |
HI TOAST FC | 1:2 | 0:1 | 1:3 | 1:2 | 0:4 |
I |
3:2 | 1:0 |
7 |
HOORAY | 2:1 | 1:2 | 4:1 | 3:1 | 0:1 | 2:3 |
I |
2:0 |
8 |
ROWDIE BOYS | 1:3 | 0:2 | 0:0 | 0:1 | 2:0 | 0:1 | 0:2 |
I |
Skupina G |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina H |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
AC Garbagemen | 7 | 5 | 1 | 1 | 17:5 | 16 |
|
1 |
KV BMH Becheren | 7 | 6 | 0 | 1 | 19:2 | 18 |
2 |
FC UFO | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | 13 |
|
2 |
Management Unit. | 7 | 4 | 2 | 1 | 9:4 | 14 |
3 |
Dynamo Patička | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:5 | 11 |
|
3 |
Next Please | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 13 |
4 |
FC Raky | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:5 | 11 |
|
4 |
Kladiváři z Harcova | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:13 | 9 |
5 |
Technoline | 7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 10 |
|
5 |
1. FC Viktorpédo | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:9 | 8 |
6 |
Bosna a Harcovina | 7 | 2 | 2 | 3 | 12:14 | 10 |
|
6 |
FC United | 7 | 2 | 1 | 4 | 3:11 | 7 |
7 |
Legie zkázy | 7 | 2 | 2 | 3 | 12:7 | 8 |
|
7 |
Team Shock | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:17 | 5 |
8 |
Ploškovna | 7 | 0 | 0 | 7 | 1:31 | 0 |
|
8 |
Hot Dog | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:10 | 4 |
Skupina I |
|
|
|
|
|
|
|
Skupina D |
|
|
|
|
|
|
||
1 |
FC Naschrot S | 7 | 5 | 1 | 1 | 12:6 | 16 |
|
1 |
7 |
6 | 1 | 0 | 19:4 | 19 | |
2 |
Hoši od bobří řeky | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | 15 |
|
2 |
7 |
5 | 0 | 2 | 22:5 | 15 | |
3 |
Hooray | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:9 | 12 |
3 |
7 |
4 | 2 | 1 | 16:2 | 14 | ||
4 |
Játro team | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:9 | 11 |
|
4 |
7 |
3 | 2 | 2 | 6:10 | 11 | |
5 |
1FC Čaj Kulateemo | 7 | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 10 |
|
5 |
7 |
3 | 1 | 3 | 12:14 | 10 | |
6 |
Tres Fallos | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:17 | 7 |
|
6 |
FC Naschrot XXL |
7 |
1 | 2 | 4 | 7:22 | 5 |
7 |
Hi Toast FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 7:14 | 6 |
|
7 |
7 |
1 | 1 | 5 | 3:16 | 4 | |
8 |
Rowdie boys | 7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | 4 |
|
8 |
7 |
0 | 1 | 6 | 4:15 | 1 |
PLAY OFF
Do play off postoupilo šestnáct nejlepších týmů z nadstavbových skupin. Prvních pět celků z každé grupy doplnil nejlépe postavený celek ze šestých míst. Tyto týmy byly seřazeny do "nasazovací" tabulky dle počtu získaných bodů a celkového skóre. Po dobu celého play off platil systém, že v daném kole proti sobě nastupoval vždy nejlepší celek z "nasazovací" tabulky proti nejhůře umístěnému týmu.
NASAZOVACÍ TABULKA |
|||||||
1 |
KV B.M.H. Becheren | 7 | 6 | 0 | 1 | 19:2 | 18 |
2 |
AC Garbagemen | 7 | 5 | 1 | 1 | 17:5 | 16 |
3 |
FC Naschrot S |
7 |
5 | 1 | 1 | 12:6 | 16 |
4 |
Hoši od bobří řeky | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | 15 |
5 |
Management United | 7 | 4 | 2 | 1 | 9:4 | 14 |
6 |
FC UFO | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | 13 |
7 |
Next Please | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 13 |
8 |
Hooray | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:9 | 12 |
9 |
Dynamo Patička |
7 |
3 | 2 | 2 | 10:5 | 11 |
10 |
FC Raky |
7 |
3 | 2 | 2 | 8:5 | 11 |
11 |
Játro team | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:9 | 11 |
12 |
Technoline |
7 |
3 | 1 | 3 | 11:8 | 10 |
13 |
1.FC Čaj Kulateemo |
7 |
3 | 1 | 3 | 11:10 | 10 |
14 |
Bosna a Harcovina | 7 | 3 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
15 |
Kladiváři z Harcova | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:13 | 9 |
16 |
1.FC Viktorpédo |
7 |
2 | 2 | 3 | 9:9 | 8 |
Osmifinále
FC NASCHROT S |
: |
BOSNA A HARCOVINA |
1:2 na p.k. |
NEXT PLEASE |
: |
FC RAKY |
2:0 |
FC UFO |
: |
JATRO TEAM |
3:0 |
AC GARBAGEMEN |
: |
KLADIVÁŘI Z HARCOVA |
2:0 |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY |
: |
1.FC ČAJ KULATEEMO |
3:1 |
MANAGEMENT UNITED |
: |
TECHNOLINE |
0:1 na p.k. |
HOORAY |
: |
DYNAMO PATIČKA |
2:1 |
KV B.M.H. BECHEREN |
: |
1.FC VIKTORPEDO |
1:0 |
Čtvrtfinále
FC UFO |
: |
NEXT PLEASE | 3:0 |
AC GARBAGEMEN |
: |
TECHNOLINE | 3:1 |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY |
: |
HOORAY | 2:1 |
KV B.M.H. BECHEREN |
: |
BOSNA A HARCOVINA | 4:1 |
Semifinále
KV B.M.H. BECHEREN |
: |
FC UFO | 0:1 na p.k. |
AC GARBAGEMEN |
: |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY | 4:3 na p.k. |
O 3. místo
KV B.M.H. BECHEREN |
: |
HOŠI OD BOBŘÍ ŘEKY |
1:0 na p.k. |
Finále
AC GARBAGEMEN |
: |
FC UFO |
4:2 |